kiralik_sepetli_vinc_4Sepetli mobil vinçlerimizle İstanbul genelinde çeşitli amaçlarla kullanılmak üzere kiralık sepetli vinç hizmeti vermekteyiz. Yaptığımız işler ve vinçlerimizi görmek için sitemizi gezebilirsiniz. Sepetli mobil vinçlerle bir çok sektkör de çeşitli görevlerle yer almaktan gurur duyuyoruz.

Kiralık sepetli vinç arıyorsanız doğru yerdesiniz çünkü 10 senedir en iyi vinçlerle bu hizmeti en iyi şekilde en ucuz fiyatlarla sağlamaktayız. Birçok projede yer alan Yılmazlar Vinç yer aldığı projelerde müşteri memnuniyeti ve devamlılığını kendine hedef edinmektedir. Dış cephe bina temizliğinden, klima montajı santral montajından ağır tonajlı makine montajına kadar birçok işte kullanılan kiralık sepetli vinçlerle İstanbul da hizmet vermeye devam etmekteyiz. Sinema sektörü, film ve reklam çekimlerinde, süpriz yapmak istediğiniz özel bir aanda bile kiralanan sepetli vinçlerle birçok işiniz daha profesyonel ve emniyetli hale gelebilmektedir.

Emniyetli bir şekilde 70 metre yüksekliğe kadar çıkabilen Yılmazlar Vinç sizler için haftanın 7 günü vinç kiralama hizmeti vermektedir.