Koca Mustafa Paşa Sepetli Vinç

Koca Mustafa Paşa de kiralık sepetli vinç hizmeti vermekteyiz. Firmamız İstanbul’un semtlerinden biri olan Koca Mustafa Paşa de sepetli vinç hizmeti vermektedir. Araç parkurumuzda yer alan, sepetli vinç, hiyap vinç ve mobil vinçlerle vinç kiralama hizmeti vermektedir.

Birçok kuruluşa kurumsal hizmet garantisi veren Yılmazlar Vinç İstanbul’un başta Koca Mustafa Paşa olmak üzere birçok semtine vinç kiralama hizmeti vermektedir. Kiraladığımız sepetli vinçler ile birlikte bir çok alanda farklı amaçlarla kullanabilirsiniz.

Ehliyetli vinç operatörlerimizle işlerinize gösterdiğiniz hassasiyete önem vermekteyiz. Güvenlik amacıyla rutin kontrolleri yapılan sepetli vinçlerin iş güvenliği ve olası mekanik arızalardan doğan riskleri minumum seviyede tutmaktayız.

Koca Mustafa Paşa Sepetli Vinç Kiralama için Telefon Numaralarımız

Koca Mustafa Paşa Kiralık Sepetli Vinç Hizmeti

0212 426 00 00

0532 626 39 34

Koca Mustafa Paşa sepetli vinç hizmetinin yanı sıra platform kiralama, forklift kiralama gibi diğer kiralama seçenekleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Aylık, haftalık günlük ve saatlik vinç kiralama seçenekleriyle vinç kiralayabilirsiniz.

Koca Mustafa Paşa kiralık vinç hizmeti için detaylı bilgilere bizi arayarak ulaşabilirsiniz. Vinç kiralama ücretlerini, vinç modelleri ve kiralama seçenekleri için bizi arayak bilgi edinebilirsiniz.